Divoké citáty z ročenky, které dokazují, že senioři nemají žádné limity
Pokud jsi nebyl super génius, který chodil přímo z první třídy na vysokou, je velká šance, že jsi musel snášet hněv střední školy. Zatímco mnoho lidí by udělalo cokoliv, aby se vrátili na střední školu místo toho, aby šli na své každodenní 9-5, existují jiní, kteří mají lepší paměť a pamatují si, jak hrozné ty roky byly. Pokud se snažíte vzpomenout si na sebe, tito senioři to shrnuli svými divokými citacemi z ročenky.
Ztráta času
I když jste možná nepočítal, kolik hodin jste strávil na střední škole, tato mladá dáma udělala právě to. Nechtěla se dozvědět nic o Francouzské revoluci, tak místo toho sečtela hodiny nudy.
Na konci doufala v něco hezčího, než jen kus papíru a potřesení rukou. Jaká ztráta času, že?Buď jako Connor.
Pokud jste ten typ středoškoláka, kterému je to jedno, asi jste nebyl příliš rozrušený z toho, že máte fotku v ročence. Samozřejmě, šprti školy se ujistili, že pózujete a usmíváte se na fotografii, a zároveň vás odposlouchávali za citát.
Místo toho, aby si něco vymyl, se Connor rozhodl, že se do toho nechce vůbec plést. Nechal to udělat za něj výborem pro ročenky a to je přesně to, co udělali. Buď trochu víc jako Connor.