Opuštěný statek na Long Islandu zůstal nedotčený čtyřicet let!
Každý dům má svůj příběh. Některé domy vítají hosty a rodiny s těmito příběhy každý den. Jiní sedí nedotčeni po celá léta a čekají, až se jejich příběhy konečně vyslyší. Dům, o který se chystáte dozvědět, musel čekat 40 let, než ho někdo poslechne.
Osoba, která konečně slyšela příběh tohoto statku, byl Bryan Sansivero. Dostal zvláštní povolení vstoupit do opuštěného domu a zdokumentovat jeho historii. To, co našel, vás doveze zpět do úplně jiné doby.
Komunita o domě ani nevěděla.
Bryan Sansivero, který se specializuje na fotografování opuštěných míst, byl překvapen, že statek byl tak dobře skryt před veřejností. Dlouhá cesta vedoucí do domu ji zastrkuje od zvědavých očí.
«Je úžasné, jak skrytý byl domov. Byla obklopena rušnou komunitou,» říká. «Mnoho lidí tady netušilo, že ten dům vůbec existuje.» Také říká, že tento web se cítil spíše jako krok zpět v čase než jakýkoli jiný dům, který prozkoumal.The Long Island home that has been frozen in timeKdysi působivá fasáda, nyní rozpadající se
Kombinace expozice životnímu prostředí a dlouhodobého zanedbávání zanechala kdysi působivý viktoriánský domov ve vážném stavu rozkladu. Zde vidíme přední část hlavního statku, který byl postaven v roce 1860. Střecha se ošklivě ochabuje a jeden ze sloupů domu nyní leží na zemi.
Devítiakrový pozemek zahrnuje také udírnu, garáž, záchod, mlékárnu, koňskou stodolu a kočárovnu, ovčí stodolu a čtyři menší stodoly. Sansivero říká: «Doufám, že mé obrazy mohou nějakým způsobem přispět k obnově tak krásného a historicky významného domova.»An exclusive tour around the Marion Carll Farmhouse