Celebrity Čisté hodnoty, které vás překvapí

BEYONCE KNOWLES – 500 MILIONŮ DOLARŮ
Beyonce je obeznámena s úspěchem a je milionářkou. Kdysi byla součástí nejprodávanějších dívčích skupin všech dob, které se posunuly k stejně obohacující sólové kariéře a nyní se ujímá multimilionové značky. Kromě hudby beyonce také založila Parkwood Entertainment v roce 2010, což je zastřešující společnost pro její další podniky. Podle odhadů Forbesu má čisté jmění 500 milionů dolarů. Poté, co tvrdě pracuje na hromadění bohatství, ví, jak konzumovat.
Královna B má také řadu investic do módy, z nichž první by byl dům Dereon, který byl poprvé představen již v roce 2005. Její poslední akvizicí je Ivy Park, což je řada aktivního oblečení, které dříve sdílela s Topshopem. Nedávno přehrála Lvího krále s Donaldem Gloverem, Billy Eichnerem a Johnem Oliverem s globálními příjmy více než 1,6 miliardy dolarů. Jako sólová zpěvačka přesáhla celková rekordní tržba Beyoncé 100 milionů, zatímco celkový prodej Syna osudu přesáhl 60 milionů.TINA TURNER – 250 MILIONŮ DOLARŮ
Tina Turner je snadno jedním z nejpopulárnějších a nejvlivnějších jmen v hudebním průmyslu. Tina se narodila 26. listopadu 1939 v malém městečku v Nutbushu v Tennessee. Pocházela ze skromného prostředí, ale později vyrostla jako R&B, pop music a rocková hvězda. Pevný hlas Tiny Turnerové a nepřerušovaná vitalita ji proslavily. Během své dlouhé kariéry se její jméno prakticky stalo synonymem pro hudbu samotnou.
Mezi tinina nejlepší díla patří její písně What’s Love Got To Do With It a Proud Mary, které jí vynesly místo v americké a britské hitparádě. Turner byl aktivní v hudebním průmyslu v letech 1958 až 2009. V době odchodu do důchodu měla cenu neuvěřitelných 250 milionů dolarů. Nyní se Tina vzdala svého života ve Spojených státech a rozhodla se žít v domě s pojištěním domácnosti ve Švýcarsku.